Hoolitseme oma liikmete eest!
Palju erinevaid soodustusi!


Meil on suur partnerite võrgustik. Alates spordivarustuse müüjatest ja lõpetades reklaamiagentuuriga.

kuni 30%

Nende kauplustes on saadaval kõik vajalik ka nõudlikumale kliendile!

Sportlove riided

- 30%

Liikmed saavad Sportlove kujundusega riided 30% soodsamalt!

- 30%

Nende e-poes on saadaval lai valik spordisööke enne- ja peale treeningut!

#sportloveclub

Meie põhipartnerid

2016. aastal sõlmisime, meie jaoks olulise kokkuleppe A&T Sport kaupluste ketiga. Palju tutvustust nad ei vaja, tooted ja tuntus räägivad enda eest. Tegemist on vaieldamatult ühe mitmekülgsema kaubavalikuga kauplusteketiga.

Focus jalgrattad 20% soodsamalt
Cervelo jalgrattad 15% soodsamalt
Jalgrataste lisavarustus ja varuosad 20% soodsamalt
Jalgratta hooldus 10% soodsamalt
Jalgrattakingad Mavic ja kiivrid 30% soodsamalt
Salomon jalatsid 25% soodsamalt
Polar tooted 15% soodsamalt
Kiivrid, jooksuriided jms 30% soodsamalt

www.atsport.ee

Sportlove klubiliikmetele kõik Bont tooted 10% soodsamalt. Bont rattakingad on vaieldamatult kergemad ja jäigemad rattakingad, mis saadaval. Sama võib öelda kõikide Bont rulluiskude kohta. Bont pakub ka ainulaadset võimalust panna kokku enda soovide järgi isikupärase värvilahenduse.

www.bont.ee

Moomoo meeskond on südamega asja juures, tänu 100% kohalikule tootmisele saame veenduda lõppkvaliteedis ning sellega garanteerida täieliku rahulolu igale meie toote kandjale, olgu selleks harrastus- või tippsportlane. Maailma tippkangad sportimiseks ning pidev kõrge kvaliteedistandard on kiiresti meie tuntust ja toodete populaarsust kasvatanud nii Eestis kui välismaal.

www.moomoo.ee

Kõik Enervit ja Maxim tooted Sportlove klubiliikmele 30% soodsamalt. Enervit ja Maxim kaubavalikus on kvaliteetsed ja tervisesportlaste poolt hinnatud tooted. Tootevalikus on olemas kõik vajalik nii harrastajale kui tipptasemel sportlasele.

www.enervit.ee

Sportlove klubiliikmetele Gps Eesti OÜ poolt müüdavad Garmin spordikellad ja rattakompuutrid 20% soodsamalt. Garmin spordikellad ja rattakompuutrid on viimastel aastatel läbi teinud suure arenguhüppe ning järjepidev arendustegevus jätkub igapäevaselt. Enne ostu sooritamist on kõiki tooteid võimalik kaupluses kohapeal proovida.

www.garmineesti.ee

Optimist Creative on üks Eesti suurimaid iseseisvaid loovagentuure, teenindades paljusid armastatud brände ning pakkudes väljakutseid parimatele oma valdkonna spetsialistidele. Optimist Creative kuulub Optimist Group’i, mis ühendab erinevate kompetentsidega disaini- või kommunikatsioonivaldkonna meeskondi.

www.optimistcreative.ee

Me austame Eesti teravilja. See on tervislik ja maitseb hästi! Eesti Pagar väärtustab kodumaist toorainet ja tunneb Eesti inimese maitse-eelistusi. Sellega oleme võitnud paljude poolehoiu. Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

www.eestipagar.ee

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia