Minu käest on küsitud, miks ma liitusin Sportlove klubiga...

..."Kambavaim :) Kuna pole rattasõiduga nii pikalt tegelenud, siis tundus hea avastada enda jaoks uusi põnevaid radu koos teiste rattaentusiastidega. Olen kõigega väga rahul - info liigub kiiresti, tegijad on hingega asja kallal :)"

Maris Paju, liige alates 2016 aastast

"Meie tulevik on lapsed"

Me oleme harrastajad

Kui ma 2007. aastal oma esimese korraliku ratta ostsin, siis panin ma rattaostuga täielikult puusse. Tahtsin püüda kaks kärbest ühe hoobiga - valik langes hübriidrattale. Esimene võistlus oli konarlik, aga põnev ja erutav. Ootasin starti väga. Sõidu lõpus olin väsinud ja viimaste seas, aga emotsioonid olid laes. Sellest hetkest peale hakkasin efektiivsemalt trenni tegema.

Peagi, pärast omal käel uurimist, otsustasin korraliku maastikuratta kasuks. Uurisin, millised peaksid olema ratta komponendid, kui tahan rattaga ektsreemsetes oludes probleemivabalt sõita. Minu enda jaoks olid läbimurde aastad 2012-2013. Olin motiveeritud, oli üksjagu kiirust, kalender võidusõite täis, kevadlaagrid, treeningplaanid jne.
Viimasel paaril aastal mõistsin, et mulle pakub lihtsalt rattasõit rohkem huvi kui iga-hinna-eest võidusõit. Samal ajal avastasin enda jaoks suusatamise, proovisin saalihokit, sulgpalli ja jooksmist. Täna pakub suurimat kirge klubi arendamine ning mõõdukas mahus rattasõit. Hea tunne on saada inimeste käest emotsioonidest tulvil tagasisidet, et teeme õiget asja. Ühte ma aga luban küll, klubi arendame me südame ja kirega - "Sellised me lihtsalt oleme".
Andrus Pilt, harrastaja; klubi asutaja

Meie põhiväärtused

Kõik on oodatud, jagame samu väärtusi

  • Kogupere kogukond
  • Erinevad spordialad
  • Ühistreeningud
  • Ägedad riided
  • Hea tervis ja õlatunne
  • Lahked ja sõbralikud inimesed

Perekeskne

Klubi korraldatud üritustel käime koos perega. Võistlustel elatakse kaasa kõikidele liikmetele.

Sõbralik

Oleme avatud ja sõbralikud kõigi jaoks. Arvestame teiste arvamustega. Pakume õlatunnet!

Hooliv

Hoolime oma liikmetest ja kõikidest teistest inimestest. Me hoiame kokku ja inspireerime üksteist!

Kogu pere spordiklubi
#sportloveclub

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia