7 järve MTB

Maastikuratta võidusõidud - MTB gurmaanidele

Kestvussõidud MTB gurmaanidele

7 järve MTB pakub erineva raskustasemega maastikuratta võistluseid. Meie eesmärgiks on maastikurattasõidu propageerimine ja edendamine, teeme seda kirest jalgrattaspordi vastu. Soovime MTB austajatele pakkuda tõelisi gurmee võistluseid, kus võistlejad ja kaasaelajad saavad nautida rattasõitu vaheldusrikkal maastikul. Võidusõidud toimuvad erineva raskustasemega radadel Kose vallas, Harjumaal.

Kõik meie korraldatud üritused on planeeritud ning läbi viidud südame ja kirega. Soovime pakkuda meeldejäävaid elamusi ja seiklusi kõigile, kellele meeldib maastikurattasõit.

7 järve maastikukross

Gurmee võidusõit kolmeliikmelistele võistkondadele ja fatbike soolodele.

7 järve talvekross

Korraldajad

MTÜ Spordiklubi Sportlove
MTÜ Kose AMK ct

Kontaktid

Üldine korraldus
Andrus Pilt
✉️ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
📞 372 56 226 301

Raja ettevalmistus
Indrek Ester
✉️ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
📞 372 53 413 302

7 järve maastikukross

Võistlusarada kulgeb valdavalt Paunküla maastikukaitsealal, Rõõsal. Võistlus toimub 8-10 km ringil, mida tuleb kolmeliikmelisel võistkonnal läbida kolm (3) korda, kusjuures kõik kolm liiget peavad koos alustama ja lõpetama. Fatbike soolo sõitjad sõidavad igaüks enda eest.

Oled oodatud osalema!

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia