Klubi asutamise lugu

Kui ma 2007. aastal oma esimese korraliku ratta ostsin, siis panin ma rattaostuga täielikult puusse. Tahtsin püüda kaks kärbest ühe hoobiga - valik langes hübriidrattale. Esimene võistlus oli konarlik, see-eest aga põnev ja erutav. Ootasin starti väga. Sõidu lõpus olin väsinud ja viimaste seas, kuid emotsioonid olid laes. Sellest hetkest peale hakkasin efektiivsemalt trenni tegema.

Grupitreeningutele minnes tundsin, et olen rohkem motiveeritud, kui üksi treenides. Ühel hetkel viis üks asi teiseni ja niimoodi tekkiski mõte, et teeks klubi.
Andrus Pilt
Peagi avastasin, et üksi treenida polegi nii põnev ning suhteliselt kiiresti tekkis vajadus nõu küsida mõne rohkem kogenud tegija käest. Grupitreeningutele minnes tundsin, et olen rohkem motiveeritud, kui üksi treenides. Ühel hetkel viis üks asi teiseni ja niimoodi tekkiski mõte, et teeks klubi.
Täna pakub suurimat kirge Sportlove brändi ja klubi arendamine ning mõõdukas mahus erinevate spordialade harrastamine. Hea tunne on saada inimeste käest emotsioonidest tulvil tagasisidet, et teeme õiget asja. Ühte ma aga luban küll, klubi arendame me südame ja kirega - "Sellised me lihtsalt oleme".
allkiri
Andrus Pilt, harrastaja; klubi asutaja

Ühistreeningud

Korraldame läbi hooaja erineva tasemega ühistreeninguid

Ühisüritused

Korraldame läbi hooaja mitmeid ühiseid üritusi ja koosviibimisi

Soodustused

Oled esimene, kes saab teada klubi uudistest ja arengutest ning soodustustest

Mugavus

Klubiliikmetele paindlikud maksevõimalused. Organiseerime kõik üritused

Silmapaistva kujundusega riided on osa meie kirest

Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove. Riided

Sportlove Sinine

Teadsime kohe algusest peale, et riiete kujunduse läbiv värvitoon peab olema sinine. Sinise tooni tonaalsuse osas ei olnud asjad, aga nii selged. Kuid siis leidis Liina selle liblikaga pildi, mis kaudselt sümboliseerib uudsust ja värskust. Helen tegi esimesed visandid ja ta sai kohe asjale pihta. Nii sündis meie esimene kujundus.
..."Kambavaim :) Kuna pole rattasõiduga nii pikalt tegelenud, siis tundus hea avastada enda jaoks uusi põnevaid radu koos teiste rattaentusiastidega. Olen kõigega väga rahul - info liigub kiiresti, tegijad on hingega asja kallal :)"


maris paju. Kogupere spordiklubi.
Maris Paju, klubiliige alates 2016 aastast
Juba esimesel kohtumisel sai selgeks, et tegemist on toredatest, sõbralikest inimestest koosneva klubiga. Õhtustel ühistel koosveeremistel liitub klubiseltskonnaga hulk inimesi, kes pole klubi liikmed, neid võetakse vastu kui omi inimesi ja nad tunnevad ennast selles seltskonnas hästi. See on klubiga liitumiseks piisav põhjus.

mait
Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove

Tuleviku tegijad

Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove

Tegevusi igaks aastaajaks

Ühistreeningud. Kogupere spordiklubi. Sportlove

Kokku hoidvad

Spordiklubi Sportlove

MTÜ Spordiklubi Sportlove
Saku, 75510, Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Swedbank
EE372200221060536018

Sportlove meedia

© Sportlove 2020 kõik õigused kaitstud