Hoolitseme oma liikmete eest!
Palju erinevaid soodustusi!

Spordivarustuse partnerid


partnerid
Kõik SIS tooted Sportlove klubiliikmele 35% soodsamalt. SIS on teerajaja sporditoitumise valdkonnas.

SIS TOETAB SPORTLASI kellega neil on samad väärtushinnangud ja kes on motiveerivaks eeskujuks teistele. Inspireerituna oma ala tippude praktikast, tahame pakkuda kestvusalade harrastajatele parimaid võimalusi toitumise valdkonnas.

SIS tooted on kvaliteetsed ning paljude harrastajate poolt hästi omaks võetud. Toodete tellimine läbi e-poe on mugav ja lihtne.

www.sisbaltics.eu

partnerid
2016. aastal sõlmisime, meie jaoks olulise kokkuleppe A&T Sport kaupluste ketiga. Palju tutvustust nad ei vaja, tooted ja tuntus räägivad enda eest. Tegemist on vaieldamatult ühe mitmekülgsema kaubavalikuga kauplusteketiga.

Focus jalgrattad 20% soodsamalt
Cervelo jalgrattad 15% soodsamalt
Jalgrataste lisavarustus ja varuosad 20% soodsamalt
Jalgratta hooldus 10% soodsamalt
Jalgrattakingad Mavic ja kiivrid 30% soodsamalt
Salomon jalatsid 25% soodsamalt
Polar tooted 15% soodsamalt
Kiivrid, jooksuriided jms 30% soodsamalt

www.atsport.ee

partnerid
Sportlove klubiliikmetele Gps Eesti OÜ poolt müüdavad Garmin spordikellad ja rattakompuutrid 20% soodsamalt. Garmin spordikellad ja rattakompuutrid on viimastel aastatel läbi teinud suure arenguhüppe ning järjepidev arendustegevus jätkub igapäevaselt. Enne ostu sooritamist on kõiki tooteid võimalik kaupluses kohapeal proovida.

www.garmineesti.ee

partnerid
Sportlove klubiliikmetele kõik Bont tooted 10% soodsamalt. Bont rattakingad on vaieldamatult kergemad ja jäigemad rattakingad, mis saadaval. Sama võib öelda kõikide Bont rulluiskude kohta. Bont pakub ka ainulaadset võimalust panna kokku enda soovide järgi isikupärase värvilahenduse.

www.bont.ee

partnerid
Veloplus on üle Eesti tuntud rattapood mis avati juba 1997 aastal. Neile meeldib pakkuda kvaliteetset kaupa nagu Merida, Cube ja Kellys jalgrattaid, kuid neilt leiab ka jalgratta lisavarustust, spordiriideid, spordikellasid, treeningvahendeid jms.

Sportlove klubiliikmetele allahindlused kuni 30%

www.veloplus.ee

Partnerid


partnerid
Optimist Creative on üks Eesti suurimaid iseseisvaid loovagentuure, teenindades paljusid armastatud brände ning pakkudes väljakutseid parimatele oma valdkonna spetsialistidele. Optimist Creative kuulub Optimist Group’i, mis ühendab erinevate kompetentsidega disaini- või kommunikatsioonivaldkonna meeskondi.

www.optimistcreative.ee

partnerid
Me austame Eesti teravilja. See on tervislik ja maitseb hästi! Eesti Pagar väärtustab kodumaist toorainet ja tunneb Eesti inimese maitse-eelistusi. Sellega oleme võitnud paljude poolehoiu. Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

www.eestipagar.ee


See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Spordiklubi Sportlove

MTÜ Spordiklubi Sportlove
Saku, 75510, Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Swedbank
EE372200221060536018

Sportlove meedia

© Sportlove 2020 kõik õigused kaitstud