Matkad. Rattalaagrid. Klubiüritused.

Sportlove Sigulda Rattanädalavahetus

27-28 mai 2017

Partnerid

2017 aasta üritused

Teeme hooaja põnevaks

Korraldame läbi hooaja oma liikmetele mitmeid üritusi. Meie üritustele on oodatud ka mitte klubiliikmed, tuttavad ja sõbrad. Hoia end kursil!

Aprill

Sportlove Eesti Kevadlaager

Loe edasi

Sportlove rattanädalavahetus Siguldas

27-28 mai 2017

Spordiklubi Sportlove korraldab oma liikmetele kogupere ürituse “2-päevase rattanädalavahetuse!” Sihtkohaks oleme valinud Sigulda, kus on ülivinge maastik nii maantee- kui maastikurattaga sõitmiseks ja vaba aja veetmiseks. Nädalavahetuse laagrisse on oodatud kõik meie liikmed koos perega sh lemmikloomad, tuttavad ning sõbrad. Tegevust jagub kõigile!

2 päeva (L-P)

Ööbimine kõigi mugavustega hotellis, kus on on kõigi mugavustega toad, restoran, saun, aurusaun, bassein, konverentsiruum, väliterass ning lukustatud ruum rataste hoidmiseks.

Registreerimine

Registreerimine toimub e- posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Klubiliikmetele sh liikme perele pakume võimalust nautida koos teiste liikmetega rattasõitu meie lõuna naabrite juures. Küsi täpsemat programmi. Tasuline!

Vaba-aja veetmine

Vaba aja veetmiseks on seal palju erinevaid võimalusi. Külasta losse, jaluta Guaja Rahvusparigs, mine köisraudteele või Gutmani koobast avastama www.tourism.sigulda.lv

Tulevased üritused

Kõige värskemad uudised edastame esmalt oma klubiliikmetele. Üritusi ja laagreid puudutavat lisainformatsiooni küsi e-posti teel. Hoia end kursil!

Sportlove Eesti kevadlaager ™

Sportlove Sigulda rattanädalavahetus ™

Sportlove käib koos võistlustel ™

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia