Sportlove Eesti kevadlaager 4.0

Juba neljandat aastat järjest korraldame me Eestis, kodustes oludes, kevadlaagri. Laagrisse on oodatud kõik, kes soovivad enne hooaega mahtu koguda. Treeningud toimuvad maanteel 3+1 treeningtsükli põhimõttel. Kolm järjestikku päeva sõidame ning neljandal päeval puhkame. Iga järgnev päev on eelmisest päevast pikem ning iga järgmine treeningtsükkel on eelmisest pikem.

Sõidame ühes grupis - vajadusel teeme pause, põhjuseta kedagi maha ei jäeta

Treenida toimuvad 3+1 treeninpõhimõtte järgi. See tähendab seda, et kolm järjestikku päeva sõidetakse kasvavate mahtudega ning neljandal päeval puhatakse. Treeninguid veab Sportlove eestvedaja, kellel on pikaajalised grupitreeningu kogemused, Tamur Lang

Osalemine on tasuta - kõikide osalejate vahel, kes teevad kaasa kogu laagri loosime välja Soudali kinkekoti.

Toimunud üritused

2017 hooaja silmapaistvamad üritused olid Sportlove Mallorca kevadlaager, Sportlove Eesti kevadlaager, klubiga Tartu Rattamaratonile, klubiga Haanja 100-le ja Sportlove hooaja lõpuüritus - hooaja parimate tunnustamine. Naudi spordi tegemist!

Sportlove Mallorca kevadlaager

7. - 15. aprill 2017

Spordiklubi Sportlove korraldas oma liikmetele kevadise 9 päevase rattalaagri! Laagri sihtkoht oli, sooja vahemerelise kliimaga, Mallorca. Laagrisse olid oodatud kõik meie liikmed, nende pereliikmed, sõbrad ja tuttavad. Ühesõnaga kõik need inimesed, kellele meeldib rattaga sõita või kellele meeldivad inimesed, kellele meeldib rattaga sõit.

Kõik treeningud algasid kell 11.00 ning sõltuvalt rajaprofiilist kestsid 3-6 tundi. Treeningud toimusid erineva tasemega treeningruppides. 9-päevase laager sisaldas kahte (3+1) treeningtsüklit, st. kolm järjestikku päeva sõideti ning neljandal päeval puhkati :)

Partnerid

Hawaii Camp kevadlaager

Sportlove Eesti kevadlaager ™

Sportlove käib koos võistlustel ™

Sportlove Sigulda rattanädalavahetus ™

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia