Matkad | Rattalaagrid | Klubiüritused.

Sportlove Denia kevadlaager

29 märts - 14 aprill 2018

  • Koht: Denia, Hispaania
  • Kuupäevad: 29.03 - 14.04.2017
  • Eesmärk: Mahutreeningu laager

Sportlove Denia kevadlaager

2018 kevadlaagri korraldame me Denias, Hispaanias! Laagri sihtkoha olema valinud selle järgi, kus oleks soe, vaheldusrikas maastik ja meri. Denia kasuks räägib ka see, et Deniast on ainult tunniaja autosõidu kaugusel suurlinn Valencia, kus on suurepärased võimalused oma vaba aeg veeta.

Kevadlaagrist

Sõidame erinevates gruppides - puhkame korralikult ja naudime vaba aega

Plaanime treenida 3+1 treeninpõhimõtte järgi. See tähendab seda, et kolm järjestikku päeva sõidame ja neljandal päeval puhkame. Kiirema grupi treeningprogrammi eest hoolitseb meie enda superstaar - Andres Peets. Harrastajate grupi eestvedaja on Andrus Pilt ning naiste grupi rajavalikud teeb Liina Sooäär.

Benidorm

Toimunud üritused

2017 hooaja silmapaistvamad üritused olid Sportlove Mallorca kevadlaager, Sportlove Eesti kevadlaager, klubiga Tartu Rattamaratonile, klubiga Haanja 100-le ja Sportlove hooaja lõpuüritus - hooaja parimate tunnustamine. Naudi spordi tegemist!

Sportlove Mallorca kevadlaager

7. - 15. aprill 2017

Spordiklubi Sportlove korraldas oma liikmetele kevadise 9 päevase rattalaagri! Laagri sihtkoht oli, sooja vahemerelise kliimaga, Mallorca. Laagrisse olid oodatud kõik meie liikmed, nende pereliikmed, sõbrad ja tuttavad. Ühesõnaga kõik need inimesed, kellele meeldib rattaga sõita või kellele meeldivad inimesed, kellele meeldib rattaga sõit.

Kõik treeningud algasid kell 11.00 ning sõltuvalt rajaprofiilist kestsid 3-6 tundi. Treeningud toimusid erineva tasemega treeningruppides. 9-päevase laager sisaldas kahte (3+1) treeningtsüklit, st. kolm järjestikku päeva sõideti ning neljandal päeval puhkati :)

Partnerid

Sportlove Eesti kevadlaager ™

Sportlove Sigulda rattanädalavahetus ™

Sportlove käib koos võistlustel ™

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia