Matkad ettevõtele.
Võistluste korraldamine. Töötoad.

Tere tulemast
Sportlove ürituste ja võistluste maailma

Meie jaoks on oluline see, et kui midagi teeme, siis me teeme seda hästi ja läbimõeldult. Võtame ette ainult need asjad, mis meil endil südame kiiremini põksuma panevad, mis meid ennast innustavad ning mis meil hästi välja tulevad.

Korraldame ratta- ja kõnnimatkasid ettevõtetele. Koostöös rattaklubi Kose AMK ct-ga viime läbi rattavõistluseid. Vähemalt kaks korda aastas teeme koostöös AT Sport'iga töötubasid jpm.

Matkad ettevõtele

Korralda oma meeskonnale motivatsiooniüritus. Vii nad seiklema! Lisainformatsioon
✉️ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loe edasi

Võistluste korraldamine

7 järve MTB pakub erineva raskustasemega maastikuratta võistluseid. Meie eesmärgiks on maastikurattasõidu propageerimine ja edendamine, teeme seda kirest jalgrattaspordi vastu.

▸ 7 järve maastikukross ▫︎ sügiskross meeskondade- ja fatbike arvestuses
▸ 7 järve kestvussõit ▫︎ 12h ja 6h maastikuratta kestvussõit Paunkülas

Loe edasi

Hawaii Express Estonian Cup

Hawaii Express Estonian Cup on Eesti esimene ja suurim maastikurattasari. Sportlove rattameeskond jahib seal kõrgeid kohti nii individuaal- kui meeskonnaarvestuses. 2017 hooaja eesmärk on 15. üldkoht klubide arvestuses.

Töötoad

Koostöös oma ala spetsialistidega oleme korraldanud nii ratta- kui suusateemalisi töötubasid. Töötoad on osalejate poolt hästi vastu võetud, seda näitab kiire kohtade täitumine ja suur huvi.

Loe edasi


Hawaii Express Estonian Cup

Eesti esimene ja suurim maastikurattasari on ilmestanud spordiürituste kalendrit juba 16 aastat, pakkudes suurematele ja väiksematele rattasõpradele võimalust end proovile panna 8 etapil, mis toimuvad erinevates paikades üle Eesti. Rattamaratonide sarjas saavad võistlejad valida maratoni ja FruitXpressi poolmaratoni distantsi vahel ning need, kes võistelda ei taha, saavad looduskauneid radasid nautida Shimano matkasõitudel. Lisaks toimuvad traditsioonilised lastesõidud – Estonian Cup on spordiüritus kogu perele.

Tulemused

2015 aasta - 29. üldkoht klubide arvestuses
2016 aasta - 20. üldkoht klubide arvestuses
2017 aasta eesmärk - 15. üldkoht klubide arvestuses

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia