Motivatsiooniüritus töötajatele

Sportlove elamusmatkad kollektiividele

Kogemused alates
2009. aastast

Meie meeskonnal on kõnni-ja rattamatkade korraldamise kogemus alates 2009. aastast. Peame oluliseks seda, et klient saaks täislahendusega korralduse. See tähendab seda, et me korraldame ära transpordi, rataste rendi ja lõpetades toitlustuse ning majutusega.

Matkad toimuvad Eestimaa kaunimates paikades. Meie jaoks pole vahet, kas viime matka läbi Harju- või Põlvamaal.

Elamus

Kõnni- ja rattamatk on jõukohane aktiviteet igaühe jaoks. Parim tunne matka lõpetamiseks on võtta korralik saun koos korraliku kõhutäiega.

Mugavusteenus

Korraldame ja organiseerime kogu ahela. Näiteks ei pea töötaja muretsema, kust ta ratta saab jne. Meie organiseerime need asjad ära. Jäta kogu asjaajamine meie kanda.

Rahuolevad töötajad

Oleme täheldanud, et peale aktiivset motivatsiooniüritust on töötajad produktiivsemad ning rahulolevamad - paraneb koostöö erinevate allüksuste vahel.

Meie lugu

Algusaastatel korraldasime rattamatku oma kolleegidele, millest kasvas välja matkade korraldamine ettevõtetele. Meile pakub suurimat rõõmu see, kui peale matka on ka kõige pessimistlikumal matkalisel nägu naerul.

Naudime ise kõike seda mida teeme, täiel rinnal. Oleme oma-ala valdkonna spetsialistid.

Kasu teenuse tellijale

Teenuse Tellija saab keskenduda oma põhitegevusele - oma ärile. Meie paneme vastavalt Tellija soovidele kokku kogu programmi. Broneerime majutuse, rattarendi. Korraldame varustuse hoolduse, vajadusel organiseerime matkavarustuse matka alguspunkti. Meeskonna motivatsiooniüritused parendavad töötajatevahelist kommunikatsiooni, paraneb tööefektiivsus, elamus-aktiviteedid liidavad inimesi.

Elamusmatkajad

  • Suured ettevõtted
  • Keskmised ettevõtted
  • Ühingud
  • Sõpruskonnad
  • Grupid
  • Omavalitsused

Paku oma meeskonnale kordumatuid elamusi, pane nad seiklema

Vabas õhus ja looduses liikumine tekitab hea enesetunde pikaks ajaks. Vii oma meeskond seiklema ja paku neile kordumatuid elamusi ning emotsioone. Su meeskond tänab sind esimesest hetkest, see tänutunne lõhub barjäärid ning ühendab.

Ära kõhkle, ole ise eeskujuks ja innusta oma töötajaid matkama!

Sportlove elamusmatkad ™

MTÜ Spordiklubi Sportlove
Tallinn, Eesti

✉️ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
📞 372 56 226 301

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia