Sportlove töötoad
professionaalidelt asjaarmastajatele

Erinevad teemad ja valdkonnad

Koostöös oma ala spetsialistidega oleme korraldanud nii ratta- kui suusateemalisi töötubasid. Töötoad on osalejate poolt hästi vastu võetud, seda näitab kiire kohtade täitumine ja suur huvi. Meie korraldatud töötoad on harivad, huvitavad ja ajakohased. Teeme neid täiesti tasuta.

Töötuppa on oodatud kõik, sõltumata klubilisest kuuluvusest, harrastusalast ning kogemustest. Töötubade infot jälgi meie facebooki fännilehel!

Teemapõhised

Töötubade teemad on ajakohased. See tähendab seda, et kevadel räägime suvise hooaja teemadel ning sügisel räägime talvise hooaja teemadel.

Näpud külge

Igas töötoas jagame ja testime praktilisi tegevusi. Kuidas rattal rehvi vahetada või kuidas enne suusamaratoni suuski hooldada jpm.

Osalustasuta

Kogemusi jagatakse vastutustundega ja tasuta. Soovime omalt poolt panustada teadmistepagasi suurendamisesse.

Registreerimine

Registreerimine on lihtne. Peale töötoa avalikustamist näitame ära e-posti aadressi kuhu tuleb oma osalussoov edastada.

Suusateemaline töötuba 8. dets. 2016

Tänu rahulikumale momendile, lumi tuli ja läks, õnnestus meil Eesti parimate suusahooldusspetside kalendris leida vaba auk ning leppida nendega kokku eksklusiivne töötuba, kuhu olid oodatud kõik suusafanaatikud. AT Sport spetsid jagasid aastatega kogunenud kogemusi mõnusas õdusas töötoas.

Teemade valik
▪︎ Klassikasuusk, uisusuusk või hoopis combisuusk?
▪︎ Suusahooldus - lipe, pidamine, pidamise ala jpm
▪︎ Miks värskel lumel suusk ei libise jpm?
▪︎ Kuidas ja kus hoida suuski peale hooaega?
▪︎ Suusa lisavarustus ja abivahendid
▪︎ Suusariided

Töötoa kokkuvõte ja vastused küsimustele

▪︎ Tõeline suusaentusiast teab, et iga suusk on iseloomuga ning tal on mitu paari suuski, aga ta saab hakkama ka ühe paariga. Combisuusk ei ole hea valik, kuid kui see valida, siis sellega on parem sõita vabastiili.
▪︎ Suusahooldus on väga täpisteadus. Parima tulemuse saab siis, kui neid hooldada spetsialistide juures. Ise tehes tuleb varuda palju tööriistu, peab olema hästi ventileeritav ruum ja eeldab laia valikut määrdeid jpm.
▪︎ Märg ja värske lumi libiseb paremini, kui kuiv. Aga hea libisemise tagab õige kehakaalu ja pikkusega valitud suusad. Usalda müüjat, AT Sport müüjad on vastutustundlikud.
▪︎ Peale hooaega tuleb suusad enne hoiule panemist ära määrida. Sobib tavaline parafiin. Ilma määrdeta kuivavad suusapõhjad, sellele viitab halliks muutunud plastik.
▪︎ Hästi jalas istuv saabas on olulisem kui kallis suusk. Kepi pikkus sõltub sõidutehnikast. Suusariided vastavalt ilmale. Parima tulemuse saab erinevaid kihte kasutades.
"Tänan, väga huvitav töötuba oli :)"

Seekord rääkisime suuskadest

Sportlove töötoad

Spordiklubi Sportlove
Tallinn, Eesti
✉️ See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Teemade valik

  • Ratas
  • Suusk
  • Rulluisk
  • Frisbee
  • Suvised spordialad
  • Talvised spordiala
  • Matk ja seiklus
  • Mäesuusk ja lumelaud

Sportlove ™

Teeme kõike kire ja armastusega. Naudime igat hetke ja päeva!
#sportloveclub
#maolennaine
#maolenmees
© Sportlove 2017 kõik õigused kaitstud

Sportlove meedia