Ma olen naine ™

Armastuse vastu on mitu rohtu, kuid mitte ühtegi kindlat

Mulle meeldib pingevabalt rattaga sõita

Sageli ma lihtsalt võtan oma ratta ja ma lähen sõidan - ilma sihita. Mulle meeldib aeg-ajalt üksi sõita, kuid mulle meeldib sõita ka koos oma mehega. Naisena mõistan ma sedagi, et naised tahavad sõita nii, et on ainult naised omavahel, sest meil, naistel, on jutud mida saame rääkida ainult siis, kui mehi pole kaasas :)

Liina Sooäär, "Ma olen naine" ™ brändi autor

Sõida nagu naine

Minuga on nii, et kui ikka tuleb hirmus sõidu isu peale, siis jätan lapse mehele, emale või ämmale hoida ja enne, kui panen selga "Ma olen naine" kujundusega riided, otsin üles oma lemmiklõhna ja kasutan seda mõnuga :) Seejärel lasen oma mehel ratta üle vaadata.

Kui ma juba rattaga sõidan, siis sageli lasen lihtsalt juhusel ennast juhtida. Sõidan sinna, kuhu ratas mind viib. Päikeselise ilma korral teen pikema tiiru ja kasutan lühikesi sõiduriideid. Jahedama ilma korral tõmban ka varrukad ja säärised peale ning teen lühema tiiru. Tuulise ilma korral kasutan tuulekindlat vesti.
Kui ma sõidan maastikurattaga, siis mulle meeldib sõita pigem metsas ja singlitel. Maanteel sõidan vähese liiklusega teedel, et saaksin pingevabalt rattasõitu nautida. Riietega on nii, et olen endale igaks juhuks varunud mitu komplekti riideid. Naised ju teavad isegi, valikut peab olema ning elu on täis ootamatusi. Kõigeks tuleb valmis olla... ;)
Liina Sooäär, harrastaja & brändi looja

Kui kaua millestki väga unistada, siis võib unistus täituda

Liina Sooäär

Töötasin naiste kujunduse välja sellepärast, et ma lihtsalt ei leidnud poest selliseid riided mis mind kõnetaks. Seadsin endale eesmärgiks, et need peavad olema naiselikud, eristuvad ning kvaliteetsed.
"Naised on nagu unenäod: nad pole kunagi sellised, nagu tahaksid neid näha."

Spordiklubi Sportlove

MTÜ Spordiklubi Sportlove
Saku, 75510, Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Swedbank
EE372200221060536018

Sportlove meedia

© Sportlove 2020 kõik õigused kaitstud