Hoolitseme oma liikmete eest!
Palju erinevaid soodustusi!

Toetaja

Kaamos Group on ettevõte põhjamaiste väärtustega – uuenduslikud lahendused läbi traditsioonide ning kvaliteedi. Kaamos Group asutati 2002. aastal ning on kodumaisel kapitalil põhinev kontsern, mis tegeleb kinnisvaraarenduse, puidutööstuse ning ehitusega.
Kaamos tähendab polaarööd – vaid Põhjamaadele iseloomulikku eksootilist loodusnähtust, mis pakub haruldast silmailu ning meenutab, kui tähtis on elada loodusega kooskõlas ning toimida targalt ja pühendunult.
See mõtteviis ja elustiil iseloomustab ka Kaamos Groupi ettevõtmisi. Püüame igal sammul lähtuda põhimõttest, et iga meie rajatud hoone oleks vaatamisväärsus ning sulanduks harmooniliselt keskkonda. Et seal oleks tõeliselt mõnus elada või töötada. Selleks toetume ühest küljest traditsioonidele, teisalt aga oleme alati avatud kõige tänapäevasematele ja nutikamatele lahendustele.

Spordivarustuse partnerid


partnerid
2016. aastal sõlmisime, meie jaoks olulise kokkuleppe A&T Sport kaupluste ketiga. Palju tutvustust nad ei vaja, tooted ja tuntus räägivad enda eest. Tegemist on vaieldamatult ühe mitmekülgsema kaubavalikuga kauplusteketiga.

Focus jalgrattad 20% soodsamalt
Cervelo jalgrattad 15% soodsamalt
Jalgrataste lisavarustus ja varuosad 20% soodsamalt
Jalgratta hooldus 10% soodsamalt
Jalgrattakingad Mavic ja kiivrid 30% soodsamalt
Salomon jalatsid 25% soodsamalt
Polar tooted 15% soodsamalt
Kiivrid, jooksuriided jms 30% soodsamalt

www.atsport.ee

partnerid
Hobisport on tänaseks üle 10-ne aasta tegutsenud jalgrattaga seotud spordikaupade e-pood. E-poes on saadaval jalgrattad, jalgrataste lisavarustust, spordiriideid, spordikellad ja kompuutrid, suur valik erinevaid treeningvahendeid, Assioma võimsusandurid, Wahoo trenazöörid jpm.

Sportlove klubiliikmetele e-poe hinnad 5% soodsamad

www.hobisport.ee

partnerid
Sportlove klubiliikmetele Gps Eesti OÜ poolt müüdavad Garmin spordikellad ja rattakompuutrid 20% soodsamalt. Garmin spordikellad ja rattakompuutrid on viimastel aastatel läbi teinud suure arenguhüppe ning järjepidev arendustegevus jätkub igapäevaselt. Enne ostu sooritamist on kõiki tooteid võimalik kaupluses kohapeal proovida.

www.garmineesti.ee

partnerid
Veloplus on üle Eesti tuntud rattapood mis avati juba 1997 aastal. Neile meeldib pakkuda kvaliteetset kaupa nagu Merida, Cube ja Kellys jalgrattaid, kuid neilt leiab ka jalgratta lisavarustust, spordiriideid, spordikellasid, treeningvahendeid jms.

Sportlove klubiliikmetele allahindlused kuni 30%

www.veloplus.ee

Partnerid


partnerid
Kõik SIS tooted Sportlove klubiliikmele 35% soodsamalt. SIS on teerajaja sporditoitumise valdkonnas.

SIS TOETAB SPORTLASI kellega neil on samad väärtushinnangud ja kes on motiveerivaks eeskujuks teistele. Inspireerituna oma ala tippude praktikast, tahame pakkuda kestvusalade harrastajatele parimaid võimalusi toitumise valdkonnas.

SIS tooted on kvaliteetsed ning paljude harrastajate poolt hästi omaks võetud. Toodete tellimine läbi e-poe on mugav ja lihtne.

www.sisbaltics.eu

partnerid
Bioracer teeb kõike kirega. Nad peavad väga oluliseks uuendusmeelsust, kvaliteetset teenindust ja kliendite usalduse võitmist. Kvaliteetsed riided ratturitele, kiiruisutajatele, triatleetidele ja jooksjatele. Nende põhifookus on alati kliendi rahulolu.

www.qmnordic.com

partnerid
Trüki- ja tootmisagentuur PrintLink ühendab trüki- ja tootmise spetsialiste, kes aitavad Sind igapäevaste mahutöödega, aga suudavad kaasa mõelda ja vaimustuda ka erilisemate lahenduste teostamisel. Me tunneme kõiki levinumaid trükitehnoloogiaid ja -materjale, ning teeme koostööd kohalike ja lähivälismaal tegutsevate tootjatega. Lisaks kvaliteetsele tulemusele, peame tähtsaks kärmet tegutsemist ja tähtaegadest kinni pidamist. PrintLink teenindab täna Eesti juhtivaid ettevõtteid/ turuliidreid, kes kõik hindavad meie kogemusi valdkonnas. Me tunnetame vastutust ja me tahame head asja teha.

www.printlink.ee

partnerid
Me austame Eesti teravilja. See on tervislik ja maitseb hästi! Eesti Pagar väärtustab kodumaist toorainet ja tunneb Eesti inimese maitse-eelistusi. Sellega oleme võitnud paljude poolehoiu. Eesti Pagar on Eesti suurim pagaritööstusettevõte, mille kaubamärk kaunistab tootepakendeid alates 2004. aastast.

www.eestipagar.ee


See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Spordiklubi Sportlove

MTÜ Spordiklubi Sportlove
Saku, 75510, Eesti
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Swedbank
EE372200221060536018

Sportlove meedia

© Sportlove 2021 kõik õigused kaitstud